Prerezávačka dezénov 500W PS-15

469,90

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 14817 Kategória:

Popis produktu

Produkt: PSO Prerezávačka dezénov 500W PS-15

Prerezávačka dezénu je perfektné zariadenie na prehĺbenie dezénu pneumatík nákladných vozidiel a prívesov. Toto ošetrenie predlžuje životnosť pneumatík. Prerezávačka dezénu nájde svoje uplatnenie v každom pneuservise aj dopravnej spoločnosti, ktorá chce znížiť svoje náklady na nové pneumatiky. Pneumatiky musia byť označené ako “Regroovable”.

Model PS-15 je vybavený výkonnejším transformátorom ako v štandardnom modeli. Rezačka poskytuje výkon 500W. To umožňuje jednoduchšie vedenie čepele v pneumatike a požadovaný výsledok dosiahnete rýchlejšie s menšou námahou. Presnejšie nastavenie ohrevu noža elektronickým systémom pomocou dotykových tlačidiel. Výkon je možné regulovať plynule v rozsahu od 1% do 99% – súčasnú hodnotu zobrazuje alfanumerický displej. 
Pohotovostný režim – po uplynutí 15 minút od posledného výkonu prejde prerezávačka do pohotovostného režimu. Hlava rezačky je v tomto prípade odpojená a tak sa zvyšuje bezpečnosť ak zabudnete frézu vypnúť. Režim je indikovaný na displeji. Pre zaistenie vyššej bezpečnosti je napätie vo vodičoch len 1,5V. Hlava má kontaktný systém ohrevu, to znamená, že nôž sa zahreje až po pritlačení hlavy k pneumatike. Vetracie otvory odvádzajú teplo z priestoru transformátora a zabraňujú prehriatiu. Napájací kábel je odnímateľný a jeho dĺžka je 180 cm. 

Súčasťou sady je aj meradlo na nastavenie hĺbky dezénu, vďaka nemu presne nastavíte uchytenie noža tak, aby prerezal pneumatiku do danej hĺbky (6 polôh: od 4 do 9 mm). Kľúč s drevenou rukoväťou, ktorý slúži na upevnenie nožov. 
Ergonómia a pohodlie pri práci – Rukoväť je z odolného plastu je ľahká a správne profilovaná – dobre padne do ruky a uľahčuje rezanie. Všetky časti frézy sú vymeniteľné – celé zariadenie je navrhnuté tak aby uľahčovalo jeho servis a výmenu dielov. Kvalitné spracovanie a kovový kryt dokonalé chránia zariadenie pred mechanickým poškodením, prachom a nečistotami. 
Sada obsahuje:

Prerezávačku PS15

20 ks čepelí R.3, veľkosť 7-13 mm

Meradlo na nastavenie hĺbky rezu 

Montážny kľúč na nože

Napájací kábel

Vďaka prehĺbeniu dezénov sa životnosť pneumatík predlžuje – až o 25 % najazdených kilometrov. Menšia potreba nových pneumatík znamená nižšiu spotrebu surovín a emisií CO 2, ako aj nižšie prevádzkové náklady vozidla.
Technické parametre:

Výkon: 500 W

Napájanie: 230V 50/60 Hz

Nastavenie transformátora: elektronické od 1 do 99 %

Dĺžka kábla: 170 cm

Vrátane nožov: R.3 7-13 mm – 20 ks.

 

Prejsť na začiatok