V ponuke nájdete kvalitné gumové autorohože vyrábané presne pre tvar podlahy Vášho auta, ktoré ochránia podlahu vozidla proti nadmernému opotrebovaniu a pomáhajú udržať čistotu vo Vašom aute.

Vyberte si značku a model auta, pre ktoré chcete autorohože.

Gumové rohože chránia tapacír podlahy pred blatom, snehom, vodou a nečistotami veľmi efektívne. To oceníte hlavne v zimnom období a pri daždivom počasí. V zimnom období ochránia tapacír pred snehom a soľou, ktorá sa lepí na topánky a následne končí aj v interiéri Vášho auta.
V lete chránia podlahu auta pred blatom a vodou.

Najpredávanejšie a najobľúbenejšie rohože sú rohože so zvýšeným okrajom v dizajne vaničky. Vyšší okraj zadrží vodu, sneh a nečistoty.

Rohože do auta ohromia najmä svojou dlhou životnosťou, primeranou cenou a jednoduchou údržbou.

Autokoberce a rohože do auta – aký je medzi nimi rozdiel?

Autokoberce sú z velúrového materiálu (textilné) a autorohože sú vyrobené z gumového materiálu. Každý materiál má svoje výhody, ale aj nevýhody.

Gumené koberce do auta sa oproti textilným autokobercom oveľa ľahšie čistia. Stačí ich len opláchnuť vodou alebo bežnými čistiacimi prostriedkami. Taktiež majú dlhšiu životnosť. Oproti textilným autokobercom sú ťažšie.

Autokoberce vyzerajú o niečo lepšie, ale ich nevýhodou oproti gumovým rohožiam je ich zložitejšie čistenie a zvyčajne nižšia životnosť.

Ukážka gumových rohoží do auta

autorohože

Gumové autorohože

Autorohože na mieru

Autorohože popis

Gumené autorohože