Elektrocentrála 3500W AVR 95 oct TA3500GKX

1030,00

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 15282 Kategórií:

Parametre

Typ elektrocentrály

Invertorová

Výkon elektrocentrály

3500 W

Zásuvky elektrocentrály

12 V, 230 V

Pohon elektrocentrály

Benzín

Popis produktu

Produkt: Tagred Elektrocentrála 3500W AVR 95 oct TA3500GKX

Prenosný jednofázový AVR generátor energie – elektrocentrála je navrhnutá tak, aby generovala striedavý prúd 220V – 230V pomocou japonského štvortaktného spaľovacieho motora OHV s výkonom 5,6 kW a maximálnym výkonom generátora 3 500 W. Generátor je navyše vybavený aj voltmetrom a výstupom 12V pre nabíjanie autobatérií. Generátor je poháňaný benzínom. Objem nádrže je 15 litrov so vstavaným palivomerom pre pohodlné odčítanie zostatku paliva.

Nie ste si istý, aký výkon elektrocentrály potrebujete? Výpočet je naozaj jednoduchý!
Viac sa dozviete v tomto bode.  
Generátor je ideálny pre staveniská, domy, rekreačné domy, kempingy a všade tam, kde potrebujeme spoľahlivý zdroj energie.
Nový model generátora je vybavený LCD voltmetrom, ktorý zobrazuje napätie, aktuálnu frekvenciu a má počítadlo pracovných hodín. Generátor má dve zásuvky 230V a jednu 12V pre nabíjanie batérií. Poistke chráni generátor pred preťažením. poistka je naviac prekrytá gumenou krytkou, ktorá chráni poistku pred nečistotami. Prístrojová doska je vybavená aj ukazovateľom oleja a spínačom štartovania.
Narozdiel od modelu TA3500GHX je táto elektrocentrála vybavená navyše elektronický štartom. 

Smart Throttle Techlogy
Na rozdiel od tradičných generátorov, ktoré pracujú konštantnou rýchlosťou / počtom otáčok za minútu, je tento prenosný generátor vybavený technológiou Smart Throttle (Speed Variation Control), ktorá vďaka mikroproceseru nastavuje otáčky motora tak, aby presne zodpovedali zaťaženiu. Ak generátor nezásobuje veľa zariadení, pracuje pomalšie. Generátor tak znižuje spotrebu paliva a predlžuje životnosť motora. So zvyšujúcim sa zaťažením motora, generátor automaticky zvýši svoju rýchlosť a otáčky. Takto centrála poskytuje dostatok energie aj pri zachovaní nízkej spotreby paliva. 
Výhody funkcie riadenia rýchlosti:

Vyššia životnosť zariadenia znížením opotrebenia motora.

Efektívny výkon pri nízkej spotrebe paliva

Šetrný k životnému prostrediu
AVR systém pre napájanie jemnej techniky
Smart Throttle technológia

AVR stabilizátor napätia
Pri bežných generátoroch si môžete všimnúť kolísanie otáčok. Tieto výkyvy energie sú nebezpečné pre mnohé moderné a jemné zariadenia. Neodporúča sa napájanie napríklad počítača alebo televízora štandardnou elektrocentrálou (bez AVR), ktorá by v dôsledku kolísania otáčok mohla utrpieť vážne poškodenie. Pri použití generátora s funkciou AVR sa kolísania otáčok už nemusíte obávať. 
Kvalitný japonský motor
Pevná konštrukcia, vysoký výkon a nízka spotreba (0,7 l/h) sú hlavné výhody tohto motora. Medené vinutie motora sa vyznačuje lepšou činnosťou a lepším odvodom tepla, vďaka tomu môže generátor pracovať oveľa dlhšie ako generátory s hliníkovým motorom. Gumové stabilizátory motora a držiaky motora tlmia vibrácie a minimalizujú hluk. Tlmič použitý v tomto generátore bol dodatočne odhlučnený, takže zariadenie je oveľa tichšie než konkurenčné modely. Ľahké štartovanie a stabilnú prevádzku zaručuje CDI zapaľovanie kombinované s japonským karburátorom. Bezpečnosť motora pred zadretím chráni olejový senzor, ktorý zabraňuje štartovaniu bez oleja. 

Vysokokvalitný generátor s manuálnym štartovaním pre núdzové napájanie:

Domov, kancelárii, vozidiel

Karavanov, v nákladných autách

Na lodiach, jachtách

V priemysle, servise, službách…

Technické parametre:

Model: TA3500GHX
Motor: 4-taktný, vzduchom chladený
Palivo: benzín PB95
Olej : SAE30
Objem palivovej nádrže: 15L
Objem olejovej nádrže: 600 ml
Voltmeter: áno
AVR – stabilizátor napätia: áno
Frekvencia: (Hz) 50
Napätie: 230V
Výkon motora: (7,5hp) 5600W
Maximálny výkon generátora: 3,5KW / 3500W / 4,38KVA
Menovitý výkon generátora: 3,0KW / 3000W / 3,75KVA
Štart: manuálny + elektronický
Spotreba paliva: 0,7 l/h
Rozmery (D x Š x V): 605 x 430 x 440 mm
Hladina hluku: približne 66 dB
Hmotnosť: 40 kg
Usmerňovač: 8,3A
Ukazovateľ hladiny oleja: áno

 
Potrebujete pomôcť s výberom elektrocentrály? Neviete čo je to regulátor napätia? Nechajte si od nás poradiť. Zodpovedali sme pre Vás 10 najčastejších otázok ohľadom elektrocentrál.

Prejsť na začiatok