Elektrocentrála 3400W AVR TA4100INW

539,00

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 15678 Kategórie:

Parametre

Typ elektrocentrály

Invertorová

Výkon elektrocentrály

3400 W

Zásuvky elektrocentrály

12 V, 230 V

Pohon elektrocentrály

Benzín

Úroveň hluku elektrocentrály

96 dB

Elektrocentrála s kolieskami

Nie

Popis produktu

Produkt: Tagred Elektrocentrála 3400W AVR TA4100INW

Prenosný jednofázový generátor energie – elektrocentrála je navrhnutá tak, aby generovala striedavý prúd 220V – 230V pomocou japonského štvortaktného spaľovacieho motora OHV s výkonom 5,6HP a maximálnym výkonom motora 4100 W.
Nie ste si istý, aký výkon elektrocentrály potrebujete? Výpočet je naozaj jednoduchý!
Viac sa dozviete v tomto bode.
Vysokokvalitný benzínový generátor je ideálny pre staveniská, domy, rekreačné domy, kempingy a všade tam, kde potrebujeme spoľahlivý zdroj energie. Motor agregátu má pochrómovaný piest, preto sa vyznačuje tichým a plynulým chodom a zároveň je veľmi úsporný. Gumové stabilizátory motora a držiaky motora tlmia vibrácie a minimalizujú hluk. Generátor je vybavený voltmetrom a výstupom 12V na nabíjanie batérie.
Japonský OHV motor sa vyznačuje pevnou konštrukciou, vysokým výkonom a relatívne nízkou spotrebou paliva. Tlmič použitý v tejto sérii bol dodatočne odhlučnený, vďaka čomu je agregát oveľa tichší ako konkurenčné agregáty. Motor je vybavený zapaľovaním CDI kombinovaným s japonským karburátorom, čo zaručuje ľahké štartovanie a stabilnú prevádzku. Zároveň je vybavený aj olejovým senzorom, ktorý znemožňuje štartovanie bez oleja, čo chráni motor pred zadretím.
Vlastnosti:

Generátor s ručným štartovaním

Vysoký výkon
Smart Throttle Technology
AVR funkcia
2x 230V

AVR STABILIZÁTOR NAPÄTIA
Pri bežných generátoroch si môžete všimnúť kolísanie otáčok. Tieto výkyvy energie sú nebezpečné pre mnohé moderné a jemné zariadenia. Neodporúča sa napájanie napríklad počítača alebo televízora štandardnou elektrocentrálou (bez AVR), ktorá by v dôsledku kolísania otáčok mohla utrpieť vážne poškodenie. Pri použití generátora s funkciou AVR sa kolísania otáčok už nemusíte obávať.

Smart Throttle Technology
Na rozdiel od tradičných generátorov, ktoré bežia pri konštantných otáčkach za minútu, je prenosný generátor vybavený mikroprocesorom riadeným technológiou Smart Throttle Technology, ktorý upravuje otáčky motora tak, aby sa presne vyrovnal so záťažou. Ak generátor momentálne nezásobuje veľa zariadení, pracuje pomalšie. Generátor teda znižuje spotrebu paliva, predlžuje životnosť motora a predlžuje intervaly medzi naplnením palivovej nádrže. So zvyšujúcim sa zaťažením generátor automaticky zvýši rýchlosť a otáčky, aby zodpovedal požiadavkám na energiu.
Technické parametre:

Motor: 4-taktný , vzduchom chladený
Palivo: benzín PB95
Olej : SAE30
Objem palivovej nádrže: 15L
Objem olejovej nádrže: 450 ml
Palivomer: Áno
Frekvencia: (Hz) 50
Napätie: 230V
12V výstup: Áno
Výkon motora: 4100W (5,6hp)
Nominálny výkon generátora: 3200 W
Maximálny výkon generátora: 3400 W
Hlučnosť: 96 dB
Objem motora: 210 ccm
Pracovný čas pri 50% zaťažení: 12 hodín
Spustenie: Manuálne
Rozmery (D x Š x V): 575 x 445 x 485 mm
Hmotnosť: 31 kg

 
Súčasť balenia:

Kľúč na sviečky, skrutkovač
Nabíjacie káble batérie
2 x prúdová zástrčka

Prejsť na začiatok