Pohlcovač vlhkosti do auta obnoviteľný

6,70

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 6444 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: ProfiGaráž Pohlcovač vlhkosti do auta obnoviteľný

Opakovane použiteľný pohlcovač vlhkosti 
Pohlcuje vlhký vzduch v aute, eliminuje nepríjemný zápach, obmedzuje zahmlievanie okien.
Odvlhčovač vzduchu je možné použiť viackrát. Špeciálne guľôčky vo vnútri absorbujú vlhkosť a bezpečne ju ukladajú vo vnútri. Dobre poslúži aj v byte, dome, garáži alebo sklade.
Odvlhčovač so silikagélovou náplňou sa skvele hodí aj do obytného auta, lode, šatníka, skrinky a všade tam, kde je problém s vlhkým vzduchom.

Uprostred odvlhčovača je umiestnený farebný indikátor vlhkosti. Ak je indikátor oranžový, je suchý a vhodný na použitie. Keď sa farba zmení na modrú, je naplnený vlhkosťou a je potrebné ho vysušiť.
Sušiť ho môžete napríklad v mikrovlnnej rúre (6 minút pri výkone 600W), čím sa v ňom nahromadená vlhkosť odparí. Po vysušení sa farba indikátora zmení znova na oranžovú, čo znamená, že je pripravený na použitie.
Absorbér vlhkosti pripomína malý mäkký vankúšik. Ďalšou výhodou sú jeho malé rozmery, vďaka čomu skvele zapadne do každého interiéru. Nezaberie veľa miesta v aute ani v odkladacej priehradke. Nezanecháva žiadne mokré stopy na sedadle ani na podlahe. Je bezpečný, preto ho môžeme používať v spoločnosti detí a zvierat.
 
V závislosti od použitia má odvlhčovač životnosť cca 3 roky!
Vlastnosti:

šedá farba;

materiál: plast;

náplň: silikagél;

rozmery (dĺžka / šírka / výška): 4 / 20 / 15cm;

hmotnosť: 0,55 kg

Výrobok je ekologický a neškodný pre ľudí a zvieratá.

Prejsť na začiatok