Priemyselný vysávač 30L 2000W PM-OD-30M FC

111,90

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 15450 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: Powermat Priemyselný vysávač 30L 2000W PM-OD-30M FC

Priemyselný vysávač s objemom nádrže 30l je ideálny na vysávanie suchých a mokrých povrchov. Vysokovýkonný elektromotor o výkone 1600W je vybavený dvojicou ventilátorov pre zvýšenie vytvoreného podtlaku, čo sa premietne do účinnosti sania, bez vysokej spotreby energie. Vysoký podtlak 18kPa umožňuje veľmi rýchlo vysať nečistoty a zanecháva povrch dokonale čistý. 

Vysávač je možné prepojiť s brúskou, vŕtačkou alebo iným zariadením vybaveným výstupom na odsávanie prachu. Prístroj jednoducho pozbiera všetky druhy nečistôt, suché aj mokré. 4 kolieska umiestnené na odnímateľnej základni uľahčujú pohyb vysávača počas prevádzky. Demontážou podstavca zredukujete rozmery vysávača a tak ho jednoduchšie uskladníte.
Priemyselný vysávač dokonale poslúži vo výrobných závodoch, továrňach, pri výrobe nábytku alebo aj na stavbe.
Zariadenie je vybavené HEPA filtrom, a ten je chránený viacvrstvovým filtračným vreckom, ktoré predlžuje životnosť HEPA filtra. Filter neznižuje výkon vysávača, ako to býva pri bežných papierových filtroch. Vrecko je opakovane použiteľné a filtrácia chráni turbínu pred nasatím nečistôt, a alergikov od prachu. Pre mokré vysávanie sa využíva špongiový filter bez HEPA filtra. 

Ak si všimnete výrazné zníženie výkonu, dôvodom bude pravdepodobne špinavý a upchatý filter. Vyčistite ho pomocou použitej vytriasačky filtra. Stačí niekoľkokrát stlačiť príslušné tlačidlo v kryte. Po približne 5 cykloch sa sací výkon môže zvýšiť až na 80%.
Vysávač využijete pri každodennom upratovaní alebo pri rekonštrukciách a iných prašných prácach. K vysávaču je možné pripojiť aj iné elektrické náradie, čo je ďalšia výhoda pri náročných prácach, keďže nemusíte využívať dodatočné predlžovacie káble. Funkcia štart/stop šetrí elektrickú energiu a prepínanie režimov umožňuje výber medzi vysávačom a ďalším elektrickým zariadením. Vysávač je vybavený funkciou fúkania, čo využijete napríklad aj pri čistení filtra alebo odfukovaní nečistôt. 

Sada obsahuje univerzálnu hubicu na prach, štrbinovú hubicu a dvojdielna trubica s dĺžkou 85 cm so 150 cm flexibilnou trubicou neobmedzujú pracovný dosah vysávača. Nádrž z nerezovej ocele s objemom 30l umožňuje prácu bez častého vyprázdňovania. Nádrž vyrobená z kovu zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť vysávača, je odolná voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu.
Použitie koncoviek:

Suchá/mokrá koncovka (široká) sa používa na čistenie a vysávanie kobercov, podláh a iných povrchov
Koncovka 2 v 1 sa používa na vysávanie škár, políc a rohov nábytku. Posunutím hrotu na druhú stranu (bez kefiek) ho možno použiť na vyfúknutie prvkov alebo vysávanie v štrbinách.

Vybavenie:

Priemyselný vysávač

HEPA filter (prevádzka nasucho)

Opakovane použiteľné viacvrstvové vrecko (na prácu s jemným prachom),

Špongiový filter (na mokrú prácu),

Sacia hadica 1,5 m (s štrbinou na nastavenie sacieho výkonu)

Vákuová tryska

Sacie potrubie z odolného plastu (2 sekcie) 85 cm

Štrbinová hubica 2 v 1 s kefou

Technické parametre:

Napájanie: 230V / 50Hz

Maximálny výkon motora: 1600W

Maximálny výkon zásuvky: 2000W

Vytriasač filtra: áno mechanický

Sací výkon: ≥18kPa

Dĺžka sacej hadice: 1,5m

Celková dĺžka sacieho potrubia (2 sekcie): 85 cm

Dĺžka napájacieho kábla: 3,4m

Hrdlo sacej trubice: 32 mm

Čistá hmotnosť: 5,9 kg

Prejsť na začiatok