GPS lokátor pre auto, motocykel CJ720

49,90

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 12597 Kategórie: , ,

Popis produktu

Produkt: Foxigy GPS lokátor pre auto, motocykel CJ720

Tento produkt CJ720 je najnovší dizajn Relay Car GPS Tracker, ktorý je navrhnutý špeciálne pre vozidlá, ako sú autá, motocykle, a nákladné autá! Má široké prevádzkové napätie 10-40V DC, kompatibilné s väčšinou vozidiel na trhu! Okrem toho využíva najpokročilejšiu technológiu určovania polohy GPS a LBS Triple, dokáže veľmi rýchlo lokalizovať a odosielať vám veľmi presné informácie o polohe. V režime určovania polohy GPS môže byť presnosť menšia ako 10 metrov! A čo viac, môže byť pripojený priamo k batérii vozidla, môže získať nepretržitú energiu bez dobíjania! Podporuje štvorpásmovú frekvenciu GSM (850/900/1800/1900 MHz), môže perfektne fungovať po celom svete! Napokon, sledovací softvér pre toto zariadenie je na používanie LIFETIME bezplatný, za službu sledovania nemusíte platiť žiadny mesačný ani ročný poplatok!

Technické údaje:
Typ: Relé GPS Tracker CJ720/ Bez benzínu a elektriny
Veľkosť koncovky: 31x 31x 57mm
Hmotnosť: 50g
Záložná batéria: 3,7V 100mAh
Sieť: GSM/GPRS
Sieťové pásmo: 850/900/1800/1900 MHz
GPS modul: MTK2503
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť polohy GPS: 10m
Čas prvého polohovania: Studený štart 45-120 sekúnd
Teplý štart: 35 sekúnd
Horúci štart: 1 sekunda
Prevádzkové napätie: vstupné 10-40V
Batéria: Vstavaná lítiová batéria 3,7V 110mAh
Skladovacia teplota: -40°C až +85°C
Prevádzková teplota: -20°C až +55°C
Vlhkosť: 5 % – 95 % Nestuhnutý
Špeciálne funkcie: Sledovanie v reálnom čase / proti pseudo základňovej stanici a detekcia / Vibrácie / Posun / Nízka batéria / Upozornenie na vypnutie / prekročenie rýchlosti / Upozornenie na vypnutie hlavného napájania / Geo-plot / Trasa histórie / Diaľkové odrezanie a obnovenie ropy / Lokalizácia GPS
Funkcie:
1. Dizajn a jednoduchá inštalácia – Vďaka dizajnu relé outlook je zariadenie veľmi vhodné na skrytie a inštaláciu.
2. Široké prevádzkové napätie 10-40V DC, kompatibilné s vozidlami na trhu!
3. Diaľkové vypnutie a obnovenie paliva – Akonáhle bolo vaše vozidlo odcudzené alebo v prípade núdze, môžete na diaľku odpojiť palivo pomocou príkazu SMS alebo APP, aby ste zastavili vozidlo, samozrejme môžete tiež na diaľku obnoviť palivo.
4. Inteligentný systém proti krádeži – Štart auta, automatické zrušenie režimu ochrany proti krádeži; zastavte paľbu, polohovadlo automaticky prejde do režimu ochrany proti krádeži.
5. Viacnásobné sledovanie polohy — 24-hodinové nahrávanie. Multi-režimový systém určovania polohy Glonass+GPS+LBS robí získané informácie o polohe presnejšie a spoľahlivejšie a odmieta všetky chyby.
6. Elektrický plot – Nastavte bezpečnostnú zónu. Keď auto vstúpi alebo opustí bezpečnostnú zónu, mobilný telefón dostane pripomienku prvýkrát. Môžete sledovať dynamiku auta bez otvárania aplikácie.
7. Historická trať — 180 dní – Bezplatné úložisko v cloude, zaznamenávanie 180-dňovej trajektórie jazdy auta počas celého dňa, v prípade špeciálnych okolností sa nebojte, telefón je možné vidieť kedykoľvek a kdekoľvek, je taký rozmarný.
8. Vibračný alarm vozidla – Keď auto stojí, polohovadlo automaticky prejde do spevneného stavu. Keď sa auto pohne alebo narazí, polohovadlo okamžite odošle poplachovú správu majiteľovi (sms, telefón, APP, viaceré výzvy na poplach)
9. Alarm odstránenia zariadenia – Zariadenie je vybavené citlivým senzorom a pri odstránení alebo zničení zariadenia dostane majiteľ okamžite poplašnú správu.
10. BEZPLATNÝ SOFTVÉR A MOBILNÁ APLIKÁCIA
Obsah balenia:
1 x Hlavná jednotka relé GPS Tracker CJ720
1 x Používateľská príručka
(Neobsahuje SIM kartu a SD kartu)

Prejsť na začiatok