Zváračka TIG-MMA-200A + prilba LIDER-380S

339,00

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 17956 Kategórie: , ,

Parametre

Typ zváračky

Invertorová

Prúd zváračky

20 – 200 A

Hmotnosť zváračky

10kg

Pracovný cyklus zváračky

MMA 60%, TIG LIFT 60%

MIG/MAG

Nie

MMA

Áno

Priemer elektród zváračky

1,6 – 4,0 mm

TIG

Nie

Napájanie zváračky

230 V

Popis produktu

Produkt: Zváračka Adler TIG-MMA-200A + prilba LIDER-380S

Profesionálna elektronická zváračka určená pre TIG-MMA zváraciu metódu. Invertorová zváračka, ktorá pracuje na báze unipolárnych MOSFET tranzistorov a zvára jednosmerným prúdom DC. Umožňuje efektívne zváranie rôznych druhov skupín materiálov v širokom rozsahu hrúbok materiálu. Vďaka využitiu zváracích elektród s priemerom 1,6 – 4,0 mm je využitie tejto zváračky naozaj univerzálne. Zváračka umožňuje plynulé nastavenie zváracieho prúdu a doby zhasnutia zváracieho oblúka. 
Bezdotyková funkcia HF zapálenia oblúka výrazne uľahčuje štartovanie. MMA zváranie pomocou funkcií ARC FORCE, HOT START, ANTI STICK. Zariadenie je vybavené dvoma LCD displejmi, ktoré umožňujú nepretržitú kontrolu prevádzkových parametrov. EURO zásuvka umožňuje pripojiť akýkoľvek MIG kábel s EURO konektorom bez demontáže zariadenia. Dlhé zváracie káble s prierezom 25mm2, celé medené. Zariadenie dokáže pracovať so širokou škálou materiálov ako sú: oceľ, nehrdzavejúca oceľ, titán, meď, nikel a ich zliatiny.

ZABUDOVANÉ AUTOMATICKÉ FUNKCIE, KTORÉ VÁM UĽAHČIA PRÁCU
HOT START – bežne známy ako horúci štart, umožňuje dočasné zvýšenie zváracieho prúdu nad hodnotu nastavenú zváračom. HOT START funguje pri zapálení oblúka a je navrhnutý tak, aby zabránil prilepeniu elektródy k materiálu. Je to skvelý pomocník pri zapálení elektródy.
ANTI STICK – odreže / minimalizuje zváracie napätie a prúd v prípade skratu medzi elektródou a zváraným materiálom. ANTI STICK umožňuje zváračovi ľahšie odpojiť elektródu.
ARC FORCE – stabilizuje oblúk bez ohľadu na jeho dĺžku. Znížením funkčných hodnôt poskytuje mäkký oblúk a menšiu hĺbku prieniku, zatiaľ čo zvýšenie funkčných hodnôt spôsobuje hlbší prienik a možnosť zvárania krátkym oblúkom. Pri najvyššej hodnote pre funkciu ARC FORCE je možné “zasunúť elektródu do roztaveného kovu a prepáliť materiál. Tento model má automatickú reguláciu ARC FORCE.
Technické parametre:

Napájacie napätie: 230V

Maximálna spotreba energie: 6,2kW

Zvárací prúd: 20-200A

Napätie naprázdno: 56V

Účinnosť pri 40°C: 200A – 60%
Drôt môžete použiť na cievky s priemerom do 200 mm a hmotnosťou 5 kg

Priemer elektród: 1,6 – 4,0mm

Ochrana: 16A

Stupeň izolácie krytu: IP21

Chladenie: áno – ventilátor

Hmotnosť: 10kg

Rozmery: 38 x 16 x 25 cm

 
Obsah balenia:

Zváracie káble
TIG príslušenstvo
Štetec-kladivo
Profesionálna samostmievacia zváračská kukla

Prejsť na začiatok