Vypúštačka oleja D-150 80L

185,00

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 2000 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: Redats Vypúštačka oleja D-150 80L

Pracujte bez kanála!
Už nepotrebujete kanál na výmenu oleja v aute! Teraz, vďaka špeciálnym sacím sondám, rýchlo vyprázdnite motor zo zvyšku oleja. Tlak prístroja je až 1 bar, čo vám umožní získať olej z motora v skutočne krátkom čase.
Motor je perfektne suchý vo vnútri!
V motoroch sa môže olej zhromažďovať takmer všade – či už v ropných linkách alebo rôznych typoch spojení. Vďaka vypúštačke oleja značky REDATS môžete rýchlo a efektívne odstrániť všetok olej z motora a uistiť sa, že interiér pohonnej jednotky je dokonale čistý!
V balení je zahrnuté
Spolu s odsávačom dostanete sadu šiestich sacích kanálov, ktoré výrazne zjednodušia vašu prácu. Štyri flexibilné a dva kovové sacie kanály sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dokonalú tesnosť a vynikajúcu priepustnosť. Navyše v súprave nájdete aj 3 terminály špeciálne určené pre automobily BMW, Volkswagen a Mercedes.
Pohodlie práce
Prístroj bol navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálne pohodlie pri práci. Robustné kolesá uľahčujú manévrovanie stroja a rukoväť umožní pohodlnejšie posúvanie.
Rýchlosť práce
Štandardný sací výkon v tomto zariadení je až 6,5 litra za minútu! To výrazne urýchli prácu pri výmene oleja, a to aj na veľkých motoroch.
Indikátor úrovne oleja
Prístroj je vybavený indikátorom hladiny oleja, vďaka ktorému môžete kedykoľvek skontrolovať hladinu oleja v nádrži bez toho, aby ste ju otvorili.
Veľká nádrž
Zariadenie je vybavené nádržou s kapacitou až 80 l. Je to naozaj veľa oleja! Tlakový mechanizmus umožňuje jednoduché a rýchle vyprázdnenie nádrže. Vďaka tomu príprava zariadenia na následné výmeny bude trvať veľmi málo času.
 
Technické parametre
Rozsah teplôt oleja: 40 – 60 ° C
Kapacita nádrže: 80 L
Prívod vzduchu: 1/4 ”
Tlak prívodného vzduchu: 6 – 8 barov
Kapacita odsávania: do 6,5 l / min
Vyprázdnenie vákua: 0,7 – 1 bar
Výška zariadenia: 90 cm
Sacie sady v súprave (sondy): 4 plastové (ohybné), 2 kovové
Ďalšie tipy: pre BMW, VW, Mercedes
Hmotnosť: 21,5 kg

Prejsť na začiatok