Uhlová brúska WX 23001 230 mm 2000 W

179,00

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 17569 Kategórie: , ,

Popis produktu

Produkt: Herman Uhlová brúska WX 23001 230 mm 2000 W

Uhlová brúska 230mm vybavená 2000W elektromotorom. Určená najmä pre rezanie kovových a stavebných materiálov s hĺbkou rezu až do 75 mm, vhodná a na brúsenie, leštenie a čistenie povrchov. Poistka spínača umožňuje udržať brúsku v chode aj bez nutnosti držania prsta na spúšti. Tá je vybavená aj dvojpolohovým spínačom, čo zabraňuje náhodnému spusteniu.

Držanie brúsky si môžete prispôsobiť svojim potrebám, či už ste pravák alebo ľavák. Predná rukoväť má možnosť uchytenia až v troch polohách. Zadná rukoväť je ergonomicky potiahnutá protišmykovou gumou a zvyšuje tak pohodlie a bezpečnosť pri práci. Samozrejmosťou je aj aretácia otáčania vretena, ktorá uľahčuje výmenu kotúča. Komponenty sú vyrobené z ľahkej zliatiny, čo znižuje celkovú hmotnosť flexy len na 5,2 kg. 
Bezpečnosť:

Soft Start – zabezpečuje plynulý a mäkký rozbeh motora a znižuje záberový moment pri štarte brúsky

Restart Protection – ochrana proti opätovnému spusteniu motora v dôsledku výpadku a obnovenia elektrického prúdu

Kick Back Stop – vypne motor pri zablokovaní kotúča a chráni proti spätnému rázu

Konštrukcia brúsky je navrhnutá tak aby odolávala dlhodobej a náročnej práci. Motor je chránený snímačom proti preťaženiu a prehriatiu. Pohonná jednotka je zároveň chránená samoodpojením uhlíkov pri opotrebení. Zariadenie má kopec ďalších výhod ako sú napríklad epoxidová ochrana vinutia motora, účinný protiprachový systém, špeciálne navrhnutý systém chladenia motora a mnoho viac. Brúska je vyrábaná na Slovensku
Technické parametre:

Napätie: 220-240 V

Menovitý príkon: 2000 W

Závit vretena: M14

Max. priemer kotúča: 230 mm

Voľnobežné otáčky: 6500/min

Hmotnosť: 5,2 kg

Prejsť na začiatok