Tlakové delo na pneumatiky 20L NE00518

119,90

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 17608 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: Energy Tlakové delo na pneumatiky 20L NE00518

Tlakové delo uľahčuje nasadenie pneumatiky na disk, vďaka jednorazovému prúdu vzduchu, ten vyplní priestor pneumatiky a nadvihne jej bočnicu, ktorá sa nasadí k ráfiku. Maximálny pracovný tlak tohto zariadenia je 10 barov, čo znamená mimoriadne efektívnu prácu s každou pneumatikou.
Tlakové delo sa naplní pripojením na kompresor, pomocou vzduchovej prípojky. Manometer presne ukazuje aktuálny tlak v nádobe. Vďaka špeciálnemu tvaru výtokovej dýzy je montáž pneumatík na ráfik jednoduchá a rýchla.

Výstupný a vstupný ventil, ako aj manometer sú umiestnené vedľa seba na hornej časti nádrže. Toto usporiadanie chráni tlakomer a ventily pred poškodením pri prenášaní dela. Okrem toho umiestnenie ventilov a manometra vedľa seba umožňuje ľahší prístup a obsluhu počas prevádzky. Zariadenie je možné použiť na kolesá osobných, dodávkových a nákladných automobilov.
SPÔSOB POUŽITIA:
Naplníme nádobu na požadovaný tlak. Tlak nesmie byť väčší ako max. prípustný tlak hustenej pneumatiky.

osobné pneumatiky max. tlak 4 bar

dodávkové vozidlá max. tlak 5,5 bar

nákladné pneumatiky max. tlak 7 bar

Pripojíme kompresor k ventilu hustenej pneu. Umiestnime hrdlo dela proti ventilu medzi disk a pätku. Stlačíme spúšť a vpustíme jednorázovo tlak z nádoby za súčasného hustenia pneumatiky pneuhustičom. Pri práci vždy používajte ochranné okuliare.
Technické parametre:

Objem nádrže: 20l

Hrúbka steny: 3,2 mm

Max: 10bar

Pracovný tlak: 6bar

Čistá hmotnosť: 11,5 kg

Rozmery výrobku: dĺžka 430 mm, priemer 255 mm

Prejsť na začiatok