Súprava karosárskych kladív, 7 dielna KD319

26,00

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 19966 Kategórie: , ,

Popis produktu

Produkt: Kraft&Dele Súprava karosárskych kladív, 7 dielna KD319

Súprava karosárskych kladív, 7 dielna KD319, je nenahraditeľným nástrojom pre každého karosára, remeselníka alebo majiteľa dielne, ktorý potrebuje spoľahlivé a kvalitné kladivá pre prácu na karosérii vozidla. Jednou z hlavných výhod súpravy karosárskych kladív KD319 je ich všestrannosť a univerzálnosť. Súprava obsahuje kladivá rôznych tvarov a veľkostí, čo umožňuje vykonávať rôznorodé úpravy a opravy na karosériách vozidiel. Okrem toho je súprava karosárskych kladív KD319 ľahko prenosná a uschovateľná. Dodáva sa v praktickom obale, ktorý umožňuje bezpečné a pohodlné prenášanie kladív a ich uskladnenie po práci. To znamená, že môžete mať svoje kladivá vždy po ruke a pripravené na použitie, keď ich budete potrebovať.

Vlastnosti

Plechová súprava KD319 od Kraft&Dele obsahuje 4 nákovy (konvexné, hákové, oblúkové a viacúčelové), ako aj 3 kladivá s charakteristickými pracovnými plochami a profilovanou rukoväťou zo sklenených vlákien (dodatočne potiahnutou gumou).
Sada náradia na karosériu a opravy preliačenej karosérie. Pracovné roviny nástrojov umožňujú získavanie rôznych tvarov v spracovávanom materiáli.
Celá sada je umiestnená v pevnom praktickom kufri pre ľahkú prepravu a skladovanie.

 
TECHNICKÉ PARAMETRE PRODUKTU

Značka: KRAFT&DELE
Model: KD319
Typ: body kit
Počet prvkov v súprave: 7 ks.
Hmotnosť: 5,5 kg

ZLOŽENIE SÚPRAVY
• 4x profilované nákovy
• 3x kladivo
• 1x kufor

Prejsť na začiatok