Pneumatická hadica s automatickým navíjaním 20m ZPS-20

91,90

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 99/508 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: Stix Pneumatická hadica s automatickým navíjaním 20m ZPS-20

Pneumatická hadica ku kompresoru je vhodná do autoservisov a dielní. Umožňuje jednoduchý prívod stlačeného vzduchu na akékoľvek miesto v dosahu hadice. Hadicu je možné automaticky navinúť na cievku, vďaka čomu eliminujete riziko zakopnutia o hadicu v dielni a zároveň predlžujete životnosť samotnej hadice. Disponuje poistkou, ktorá zabezpečí natiahnutie do požadovanej dĺžky. Navijak je umiestnený v odolnom plastovom kryte. Je vybavený oceľovou montážnou konzolou, ktorá umožňuje otáčanie cievky v rozsahu 180°. Navijak je možné namontovať na stenu alebo zavesiť na strop. Sada obsahuje 2 montážne kotvy. Nízka hmotnosť a sklopiteľná rukoväť uľahčujú prenos navijaka s káblom na požadované miesto. 

Hadica na kompresor je vyrobená z vystuženého hrubostenného čierneho PVC. Je odolná proti oderom a chemickým látkam. PVC hadica je odolnejšia ako bežné hadice z PU alebo PP. Pevne namontovaná koncovka: vstup a výstup 1/4″. Maximálny pracovný tlak hadice je 20 barov (300 psi). 
Pri odvíjaní hadice stačí mierne trhnúť a račňový mechanizmus uzamkne hadicu v aktuálnej polohe. Ďalšie jemné potiahnutie spôsobí opätovné navinutie. Vďaka plastovej zarážke nikdy nedôjde k zvinutiu celej hadice do vnútra cievky. 
Pneumatická hadica na bubne je kvalitný výrobok so všestranným využitím, napríklad v dielňach, kde sa pri práci používa kompresor a pneumatické zariadenia.

Technické parametre:

Dĺžka hadice : 20 m

Vzduchové pripojenie : G 1/4″

Dĺžka pripojovacej hadice : 185 cm

Maximálny pracovný tlak : 20 barov

Rozmery (šírka/dĺžka/výška) :  19x39x34 cm

Rozsah pohybu (uhol) : 180 °

Vnútorný priemer hadice : 3/8 “(9,5 mm)

Vonkajší priemer hadice : 15 mm

Materiál hadice : PVC, vystužené

Pracovná teplota : -5 až + 45 °C

Hmotnosť : 7,5 kg

Prejsť na začiatok