Štartovacie zariadenie Start Booster Power Bank 7500mAh YT-83080

64,90

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Popis produktu

Produkt: Yato Štartovacie zariadenie Start Booster Power Bank 7500mAh YT-83080

Pomocné štartovacie zariadenie pre autá s 12V akumulátorom a Power banka pre prenosné zariadenia v jednom. Kapacita 7500 mAh. Poskytuje dostatok energie na naštartovanie vášho vozidla. Vhodné pre autá, dodávky, SUV, nákladné autá, motocykle, snežné skútre, ATV, UTV, kosačky na trávu. Môže vám pomôcť v každom prípade najmä pri dobrodružstve, outdoore, každodennom živote, pre núdzové situácie, cestovanie aj pri vysokých a nízkych teplotách.
Zariadenie je určené pre benzínové aj naftové motory. Vysoká bezpečnosť je zabezpečená ochranou proti nadmernému prúdu, proti skratu, proti preťaženiu, proti prepätiu, ochranou proti nadmernému nabitiu, proti vysokej teplote, vďaka čomu je použitie úplne bezpečné pre každého.
Zabudovaná LED baterka umožňuje lepšiu prácu pod kapotou a na zle osvetlených miestach. Rýchlo nabíjanie umožni nabiť zariadenie za menej než 2 hodiny. 

Balenie obsahuje aj káble so svorkami pre napojenie autobatérie, USB kábel na nabíjanie s 4 rôznymi koncovkami a 12V kábel pre nabíjanie zariadenia z autozapaľovača.
Vlastnosti:

Jednoduché naštartovanie vozidla, motocykla, štvorkolky, záhradného vybavenia…

Zariadenie pre benzínové aj naftové motory.

Umožňuje nabíjať telefóny, tablety, notebooky, navigácie…

Vstavaná LED baterka s SOS režimom

PARAMETRE:

Kapacita: 7500 mAh
Napätie: 12V

Čas nabíjania: 2h

Prejsť na začiatok