Samolepiace závažie SILVER 60g pásik (5g) 50ks

8,90

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 20167 Kategórie: , , ,

Parametre

Typ diskov

Hliníkové disky

Farba závažia

Silver (strieborná)

Materiál závažia

Oceľ

Počet kusov závažia

50ks

Typ závažia

Samolepiace závažie

Popis produktu

Produkt: Fivestars Samolepiace závažie SILVER 60g pásik (5g) 50ks

Oceľové, pozinkované závažia na korekciu nevyváženosti kolies s hliníkovými ráfikmi osobných automobilov, SUV a dodávkových vozidiel. Samolepiace závažia sú obľúbenou formou vyvažovania hliníkových diskov. Svojou farbou sú nenápadné a jednoducho ich schováte za ramená ráfika. 

Chemické pozinkovanie chráni závažia pred koróziou a dodáva im lesk. Vyčnievajúce okraje modrej pásky uľahčujú odlepenie plášťa pre nalepením. Hmotnosť jedného pásika je 60g rozdelených po 12x5g, vďaka tomu jednoducho prispôsobíte hmotnosť požadovaným parametrom. Malé rozmery článkov zvyšujú pružnosť pásika. Výška závažia po nalepení je len 3,8mm. Nemusíte sa báť, že závažie odpadne. Silná lepiaca plocha pevne fixuje závažia k disku. Neexistuje prakticky žiadny spôsob, ako by závažia samé spadli z povrchu kolesa, dokonca aj na nerovných cestách! Na odstránenie závažia z povrchu ráfika musíte použiť špeciálnu škrabku.
Vyberte si sadu 50 samolepiacich závaží 60g (hmotnosť 5g) najvyššej kvality. Výrobky balené v trvanlivom a pevnom boxe, ktoré chránia obsah pred poškodením počas prepravy, ako aj počas skladovania.

Technické údaje

Upevnenie: lepené
Celková výška: 3,8 mm
Materiál: oceľ
Povlak: pozinkovaný
Široká páska: áno
Množstvo: 50ks

Prejsť na začiatok