Sada na čistenie reťaze motocykla JMC čistič + mazivo + kefa

49,90

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 17866 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: Gmoto Sada na čistenie reťaze motocykla JMC čistič + mazivo + kefa

Kvalitná starostlivosť o reťaz motocykla predĺži jej životnosť, optimalizuje výkon a eliminuje nepríjemné zvuky. Mazanie reťaze by sa malo vykonávať každý 500 km pri jazde za sucha, vo vlhkých a daždivých podmienkach sa odporúča každých 300 km. Kompletná sada na údržbu reťaze zahŕňa prípravok na čistenie spolu s čistiacou kefou a sprej na mazanie. Mazivo je určené pre všetky typy motocyklov. 
JMC Kettenreiniger 300 ml
Tekutý čistič na reťaze v spreji si perfektne poradí s čistením reťaze od zaschnutých nečistôt a mastnoty. Prípravok je určený na čistenie všetkých typov reťazí O-ring aj bežných. 
Kefka na čistenie reťaze JMP
Čistiaca kefa dokáže súčasne čistiť reťaz až z troch strán. Na opačnej strane je zakončená kefou s dlhými štetinami na čistenie úzkych priestorov. Štetiny sú vyrobené z veľmi tvrdého materiálu, takže dobre vyčistia aj tvrdé nečistoty.
JMC Kettenspray Top Synth 300 ml
Syntetický prípravok na mazanie O-krúžkových, Z-krúžkových a X-krúžkových reťazí. Vyrobené na báze syntetického vosku, ktorý výrazne znižuje viskozitu náteru naneseného na hnaciu reťaz. Mazivo v spreji sa viaže na povrch reťaze, odtláča nečistoty, piesok, prach a vodu, a chráni reťaz pred hrdzou a znečistením. Má vysokú priľnavosť. 
Parametre:

Kapacita maziva: 300 ml

Kapacita čističa: 300 ml

Celková dĺžka kefy: 265 mm

Dĺžka jedného vlasu: 50 mm

Prejsť na začiatok