Vzduchová pištoľ 1/4" 100mm P-570 05-02-08

2,50

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 12975 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: Redats Vzduchová pištoľ 1/4" 100mm P-570 05-02-08

Rozdiel medzi fúkacími a ofukovacími pištoľmi je ten, že ofukovacie pištole slúžia na upratanie, očistenie alebo odstráňovanie nečistôt. Pri niektorých je možné si vybrať/vymeniť 2 nadstavce (krátky-dlhý) na ofukovanie. Zatiaľ čo fúkacie pištole slúžia na hustenie/fúkanie pneumatík na bycikel, motorku, autá a pod.
Ofukovacia pištoľ navrhnutá tak, aby bola čo najpohodlnejšia na používanie v ruke, bez ohľadu na vyvíjaný tlak – či už ide o minimálnu alebo plnú silu fúkania, môžete si byť istí silným uchopením zariadenia!
Ofukovacia pištoľ na kompresor vyrobená z kvalitných komponentov vám bude slúžiť naozaj dlho. Kovová dýza a rukoväť s vnútorným závitom udržia vlastnosti pištole po dlhú dobu.

Pištoľ na kompresor má hlavné využitie pri čistení veľmi ťažko dostupných miest, pričom poskytuje vynikajúci výkon fúkania. Zahnutá špička s dĺžkou 100 mm dosiahne prakticky všade tam, kde je potrebné odstrániť nečistoty (piliny, triesky, zvyšky gumy a pod.)
Vzduchová pištoľ na kompresor bude skvelým doplnkom k súprave nástrojov akejkoľvek dielne alebo vulkanizácie. Ideálne na čistenie filtrov alebo odstraňovanie nečistôt na ťažko dostupných miestach.
Pištoľ sa predáva bez adaptéra.

Prejsť na začiatok