Dvojstĺpový zdvihák 4T L-220R 15-00-93

2820,00

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 2846 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: Redats Dvojstĺpový zdvihák 4T L-220R 15-00-93

Prečo stojí za to si vybrať tento zdvihák?
Vďaka novému riešeniu bude montáž zariadenia v každej dielni oveľa rýchlejšia a jednoduchšia. Nemusíte vykopať dieru pre rám ani prerábať celú podlahu v dielni – všetko, čo potrebujete, je 20 cm betón.
Pre koho je tento zdvihák určený?
Tento zdvihák je pre vás ideálnou voľbou, ak si prenajímate miesto v dielni alebo sa chcete vyhnúť vysokým nákladom na prerábanie podlahy.
Pre osobné automobily
Zdvihák má nosnosť do 4 ton! Vďaka tomu budete môcť pracovať s osobnými automobilmi ale aj ľahkými úžitkovými vozidlami.
 
Úplná bezpečnosť
V tomto zdviháku sa bezpečnostný západkový systém automaticky aktivuje pri zdvíhaní vozidla. To je zárukou dokonalej bezpečnosti používania. Okrem toho je vysokozdvižný vozík vybavený gumovou ochranou, ktorá chráni stúpačku pri otváraní na zdvihák. Výťah je vybavený núdzovým vypínačom, ktorý umožní okamžitú prevádzku v nebezpečnej situácii – ak si všimnete akékoľvek nebezpečenstvo, stačí stlačiť príslušné tlačidlo, takže môžete rýchlo prekonať riziko, ktoré by mohlo ohroziť kohokoľvek.

Jednoduché ovládanie
Ovládací panel sa skladá len z troch tlačidiel: zdvíhanie, spúšťanie vozidla na zámky a spúšťanie vozidla na zem. Manipulácia s týmto zdvihákom je naozaj jednoduchá!

Dlhodobá životnosť
Dokonalá kvalita komponentov (odolná reťaz a ovládacie prvky) a starostlivé prevedenie sú zárukou spoľahlivého používania po mnoho rokov. Okrem toho máme pre tento konektor všetky štandardné diely, ako sú gumové, hydraulické alebo elektronické komponenty. Oceľové zdvíhacie laná sú dodatočne zabezpečené špeciálnymi maskami, ktoré zabezpečia vynikajúcu životnosť počas celej doby používania a eliminujú riziko poškodenia.
Kompletný servis
máme všetky náhradné diely – od malých drôtov až po náhradné diely,
vyzdvihneme zariadenie u vás
Zariadenie v záruke opravujeme ZDARMA!

Univerzálny zdvih
Ramená výťahu sú asymetrické (čela sú kratšie, zadné dlhšie) a sú zložené smerom von, toto riešenie umožňuje zachovať optimálnu rovnováhu zdvíhaného vozidla. Okrem toho, ramená majú teleskopickú úroveň nastavenia, takže môžete pohodlne nastaviť správne miesto na podporu vášho auta.
Rám rozširuje tento zdvihák o 160 mm – 80 mm na každú stranu.

 
Technické parametre:
Výrobca: REDATS
Posilňujúci rám: ÁNO
Teleskopické ramená zdviháku: ÁNO
Doba zdvihu: 50 sekúnd
Šírka prejazdu: 250 cm
Výška prejazdu: 4 cm
Výkon motora: 2,2 kW
Rozmery (š x v): 3365 x 2824 mm
Výška zdvihu: 9 – 193 cm
Napájanie: 400V
Záruka: 2 roky
Maximálna nosnosť: 4 tony

Prejsť na začiatok