Rázový uťahovák pneumatický 1/2" 1700NM YT-09544

72,90

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Popis produktu

Produkt: Yato Rázový uťahovák pneumatický 1/2" 1700NM YT-09544

Razový uťahovák je ideálny pre pneuservisy, autoservisy ale svoje uplatnenie nájde aj vo vašej garáži či dielni. 
Pneumatický rázový uťahovák je poháňaný stlačeným vzduchom pod tlakom 6,3 bar. Kľúč je určený na skrutkovanie a odstraňovanie skrutiek a matíc pri rôznych typoch pác, napríklad pri demontáži kolies automobilov. Využijete ho aj pri výmene pneumatík či pri práci na výrobnej linke. Použiť ho môžete aj pri veľmi utiahnutých, alebo skorodovaných skrutkách. 

Maximálny krútiaci moment kľúča je až 1 700 Nm. Dostatočný výkon umožňuje rýchle odskrutkovanie aj tých najviac zaseknutých a skorodovaných závitov. Kľúč ponúka funkciu Twin Hammer, vďaka ktorej zariadenie funguje na princípe dvojitého kladiva, to znamená, že kladivá sa súčasne otáčajú okolo hriadeľa a udierajú zároveň z dvoch strán. Tak vytvára vysoký krútiaci moment už počas prvých otáčok pištole.

Hlavné vlastnosti:

Odolné telo vyrobené z kompozitných materiálov

Maximálny krútiaci moment: 1700 Nm

Max. otáčky: 7000 ot./min

Spotreba vzduchu: 198 l/min

Prepínač smeru otáčania vpravo/vľavo

Rukoväť: 1/2″

 
Štvorcový hriadeľ 1/2″ je prispôsobený na širokú škálu nástrčného náradia. S použitím adaptéra môžete využitie ešte rozšíriť. Pištoľ je vyrobená z odolného kompozitu. Materiál je odolný voči olejom a iným chemikáliám, ktoré sa bežne používajú v dielni. Hmotnosť kľúča len 2,0 kg a dokonalé vyváženie uľahčujú prácu s nástrojom.
Ergonomická, vhodne tvarovaná rukoväť je pokrytá mäkkým, nekĺzavým a na dotyk príjemným materiálom. Rukoväť zároveň tlmí vibrácie, izoluje a poskytuje bezpečnejšie uchopenie pištole. Spúšť výborne padne pod prst. Pohybuje sa s primerane citeľným odporom, vďaka čomu je kľúč plne pod vašou kontrolou.

Technické paramtere:

Dĺžka: 190mm
Hmotnosť: 2,0kg
Priemer vzduchovej prípojky: 1/4″ / 6,3mm
Priemer hadice prívodu vzduchu: 3/8″ / 10mm
Otáčky: 7000 ot./min.
Maximálny krútiaci moment: 1700Nm
Veľkosť hriadeľa: 1/2″ / 12,5mm
Maximálny prevádzkový tlak: 6,3bar
Požadovaný prietok vzduchu (pri 6,3 bar): 198l/min

Prejsť na začiatok