Plastové boxy 160x98x70mm Red 8ks

5,90

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 99/448 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: Prosperplast Plastové boxy 160x98x70mm Red 8ks

Plastové boxy 160x98x70mm Red 8ks
Závesná stena na náradie je skvelý spôsob, ako ušetriť priestor a mať prehľad v náradí a súčiastkach. Praktická sada na uloženie potrebného vybavenia pre vašu dielňu, sklad, garáž alebo technickú miestnosť. Steny na náradie sú praktické, odolné a vďaka nim vždy budete vedieť, kde je čo uložené. Vyznačujú sa tiež jednoduchou montážou a možnosťou vlastného prispôsobenia si priečinkov a držiakov na stene.  

Sada plastových úložných boxov pre steny na náradie. Chcete zvýšiť úložný priestor svojej steny na náradie alebo si vyskladať vlastnú podľa svojich predstáv? Táto sada 8 kusov boxov s rozmerom 160x98x70mm v červenej farbe sa vám určite zíde. Súprava obsahuje 8 kusov plastových boxov na uloženie skrutiek, matíc, súčiastok alebo náradia. Súčasťou balenie je 16 kusov plastových spon, ktorými spojíte jednotlivé boxy a dosiahnete tak lepšiu manipuláciu pri presúvaní a stabilitu organizérov. 

Vyberte si z ponuky plastových boxov, držiakov a závesných dosiek a zostavte si stenu na náradie podľa svojich predstáv. 
Vlastnosti:
Farba: červená
Rozmery: 160x98x70mm
Hmotnosť: 370 g
Materiál: plast

Prejsť na začiatok