Stena na náradie 117x78cm 24 boxy a úchyty

39,90

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 13839 Kategórie: ,

Popis produktu

Produkt: ProfiGaráž Stena na náradie 117x78cm 24 boxy a úchyty

Praktická závesná stena na náradie
Závesná stena na náradie je skvelý spôsob, ako ušetriť priestor a mať prehľad v náradí a súčiastkach. Praktická sada na uloženie potrebného vybavenia pre vašu dielňu, sklad, garáž alebo technickú miestnosť. Steny na náradie sú praktické, odolné a vďaka nim vždy budete vedieť, kde je čo uložené a vyznačujú sa tiež jednoduchou montážou.

Stena o rozmere 1170 x 780 mm poskytne dostatok priestoru na uloženie potrebného náradia, 24 úložných boxov, 3 police na náradie a 36 držiakov náradia poslúži ako úložný priestor na náradie, skrutky, klince, matice alebo rôzne náhradné diely. 
Celkové rozmery (Š x V): 1170 x 780 mm
Rozmery jednej dosky (Š x V): 390 x 390 mm – 6 ks

Všetko by malo mať svoje miesto, ako v živote, tak aj v dielni!

Stena je vybavená kvalitnými úložnými boxami vyrobenými s dôrazom na detail. Tieto boxy sú určené na uloženie veľkého množstva rôznych súčiastok, matíc, skrutiek, dielov a ostatných iných drobností. Plastové zhotovenie je odolné voči chemikáliám a poveternostným vplyvom. Ergonomický tvar nádob umožňuje ich jednoduché a na miesto nenáročné skladovanie. Otvorená predná časť umožňuje ľahký prístup k obsahu nádoby.
Úložné boxy: Táto stena na náradie je vybavená aj úložnými boxami. Vďaka ich využitiu bude vždy zachovaný poriadok v práci. Súčiastky od seba jednoducho a efektívne odlíšite pomocou štítkov, pre ktoré majú boxy vyhradené miesto na prednej strane. Zostava obsahuje 24 ks boxov červenej farby, s rozmermi: 8ks 118 x 144 x 84 mm a 16 ks 77 x 92 x 60 mm.
Skvelým príslušenstvom na stenu sú odolné držiaky a police na náradie, ktoré pomáhajú uložiť náradia ako sú kladivá, vrtáky, kľúče, skrutkovače alebo kliešte. Praktické a skvele vyzerajúce riešenie.
Držiaky/police na náradie: Jedným z najdôležitejších prvkov zostavy sú držiaky a police na náradie, horizontálne pripevnené k doske, umožňujúce prehľadné usporiadanie všetkých potrebných nástrojov. Nevyužitý priestor nad pracovnou doskou je ideálnym miestom pre policu na náradie pričom poskytuje prístup na dosah ruky.
Vďaka držiakom bude Vaše náradie vždy po ruke a v dielni zaberie oveľa menej miesta.

Pozitívum na tejto zostave je jej štruktúra, ktorá umožňuje ľubovoľné usporiadanie jednotlivých prvkov podľa Vašej potreby. Konštrukcia nosnej steny má univerzálny okraj, ktorý umožňuje zavesiť boxy a držiaky na ľubovoľné zvolené miesto a usporiadanie.
Sada obsahuje:
– Polica na náradie 384 x 111 x 50 mm
– 2x Polica na náradie 190x111x32 mm / 180x111x32 mm
– 4 držiaky pre ploché/očkové kľúče (2 vertikálne | 2 horizontálne)
– 8 držiaky 5,5 cm
– 8 držiaky 3,5 cm
– 16 úchytiek typu klip

Prejsť na začiatok