Fréza na kalibrovanie otvorov pre pneumatiky 10mm

48,90

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 12858 Kategórie: , ,

Popis produktu

Produkt: ProfiGaráž Fréza na kalibrovanie otvorov pre pneumatiky 10mm

Karbidová fréza 10 x 110 mm
Tieto frézy sú určené na ošetrenie poškodenia pneumatík po defektoch. Tieto frézy umožňujú dôkladné čistenie a správnu kalibráciu otvoru pred opravou. S frézami STIX efektívne odstránite zvyšky gumy a oceľového kordu z miesta defektu spôsobom, ktorý zaručí dokonalé uchytenie opravného kolíka k otvoru. Frézy sa budú používať v pneumatikách osobných aj nákladných áut.
Každá fréza STIX na opracovanie gumy pneumatiky je vyrobená zo spekaného karbidu volfrámu – nástrojového materiálu, ktorý je pre svoju vysokú tvrdosť a odolnosť voči oderu výbornou náhradou diamantu. Spekané karbidy volfrámu sa používajú na výrobu rezných nástrojov najvyššej kvality. Ani intenzívne používanie na odstránenie zvyškov gumy, kordu a oceľového pásu nespôsobí predčasné opotrebovanie frézy.
3-bodový upínací tŕň – frézy STIX majú montážny vzor vyfrézovaný z troch strán v tvare trojuholníka. Vďaka tomu sú kompatibilné s rýchloupínacími skľučovadlami alebo. Primárne sa odporúča na použitie vo vŕtačkách a brúskach s rýchlosťou otáčania do 2 500 ot./min.

Prejsť na začiatok