Podpery 3T

24,90

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 412 Kategória: ,

Popis produktu

Produkt: Podpery 3T REDTOOL

Podpery slúžia, ako podstavce pod auto. Nie je vhodné nechávať auto na hydraulickom alebo inom zdviháku dlhú dobu. Môže dôjsť k opotrebeniu a postupnému, prípadne náhlemu spusteniu auta na zem. Preto je vhodné po každom zdvihnutí auta podložiť ho podperami. Napríklad pri výmene kolies, renováciách a iných náročnejších opravách. Tieto kvalitné a pevné podpery zaistia vozidlo v požadovanej výške a tak môže mechanik bezpečne pracovať aj pod autom.
Súpravu podpier je možné zaťažiť maximálnou hmotnosťou 3 ton. Hravo si poradia s každým osobným a úžitkovým autom. To znamená, že sú vhodné pre bežné osobné autá ako napríklad Škoda Octavia či Volksvagen Passat, alebo dodávky ako sú Peugeot Boxer či Fiat Ducato. Kobylky umožňujú bezpečnú a stabilnú oporu auta na profilovaných sedlách. Stĺpiky funguje na základe račňového mechanizmu s 10 stupňami nastavenia výšky v rozsahu 290 – 430 mm.
Váha je rozložená na štyroch širokých nohách, ktoré vytvárajú potrebnú stabilitu.  Stabilita je zabezpečená vďaka rozšíreným pätkám nôh a konštrukcii z oceli s presne rozloženou váhou. Oceľová konštrukcia je masívna a odolná voči mechanickým poškodeniam, čo zvyšuje bezpečnosť používania. Ochranu proti korózií zabezpečuje prášková farba (telo stojanov je grafitovej farby a nosné stĺpiky sú červené). Bezpečnosť je zaistená poistnou pákou, čo znamená že uloženie auta na podperách je bezpečné za každých okolností.

VÝHODY:

10 stupňové nastavenie

Rozsah nastavenia výšky od 290 mm do 430 mm

Maximálne zaťaženie podpier až 3 ton

Oceľová konštrukcia
4 pevné a stabilné nohy
Formovaná dosadacia plocha
Vhodné pre využitie v dielni, garáži či servise

 
Nikdy neprekračujte limit nosnosti predpísaný výrobcom!
POUŽITIE:

Pred použitím podper ich vizuálne skontrolujte. Skontrolujte prasknuté zvary a chýbajúce a/alebo poškodené časti. Podpera, ktorá javí známky poškodenia, musí byť okamžite vyradená z prevádzky.

Nepoužívajte podpery ako dlhodobý stojan pod vozidlá. Používajte ich len pri vykonávaní opráv, potom okamžite znížte vozidlo na zem.

 
Technické parametre:
Nosnosť:
– 3 tony 
Pracovný rozsah:
– 290 – 431 mm
Výška nastavenia:
– najnižšia – 29 cm
– najvyššia – 43 cm
Rozmery podstavca:
– šírka – 18 cm
– výška – 24 cm
Podpery 3 T_návod 

Prejsť na začiatok