Dvojstĺpový zdvihák 4T L-220R 15-00-93

2099,00

Nakupujte cez overený eshop.

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 19689 Kategórie: ,

Parametre

Typ dvojstĺpového zdviháku

Automatický

Vystúžený rám zdviháku

Nie

Rozsah dĺžky ramien zdviháku

620-1260mm

Popis produktu

Produkt: Redats Dvojstĺpový zdvihák 4T L-220R 15-00-93

Dvojstĺpový automatický zdvihák s nosnosťou až 4 tony je vhodný na servisovanie osobných a dodávkových áut. Ideálny napríklad pri prácach na zavesení kolies alebo pri vyťahovaní motora.
Zdvihák je určený na zdvíhanie osobných automobilov a dodávkových vozidiel. Je vybavený automatickým zdvíhaním a spúšťaním, ktoré ovládate pomocou tlačidiel umiestnených na ovládacom paneli. Vďaka rozsahu nastavenia ramien môžete zdvíhať ako osobné autá, tak aj väčšie dodávky typu Mercedes Sprinter s hmotnosťou do 4t. Okrem toho ramená zabezpečia optimálne vyváženie každého zdvíhaného vozidla. Po zdvihnutí vozidla sa jednoducho a najmä pohodlne dostanete ku všetkým prvkom umiestneným na podvozku vozidla. Takto viete skontrolovať a následne pracovať napríklad s výfukovým systémom. Reťaze zdviháka sú veľmi pevné a odolné. Je potrebné ich však pravidelne kontrolovať.

L-220 Pro je na rozdiel od typu L-220 je vybavený LED osvetlením, prídavnou 230V zásuvkou a ochranou lanovodov. 
Vlastnosti:

Výška zdvihu až do 193 cm

Nosnosť 4 tony

Šírka nastaviteľná až do 2500mm

Pevná a odolná konštrukcia

Pevnejšia kovová nádoba na olej

Dĺžka ramien:

Predné: 620-880 mm

Zadné: 820-1260 mm

 
Prečo stojí za to si vybrať tento zdvihák?
Vďaka novému riešeniu bude montáž zariadenia v každej dielni oveľa rýchlejšia a jednoduchšia. Nemusíte vykopať dieru pre rám ani prerábať celú podlahu v dielni – všetko, čo potrebujete, je 20 cm betón.
Pre koho je tento zdvihák určený?
Tento zdvihák je pre vás ideálnou voľbou, ak si prenajímate miesto v dielni alebo sa chcete vyhnúť vysokým nákladom na prerábanie podlahy.
Pre osobné automobily
Zdvihák má nosnosť do 4 ton! Vďaka tomu budete môcť pracovať s osobnými automobilmi ale aj ľahkými úžitkovými vozidlami.

Úplná bezpečnosť
V tomto zdviháku sa bezpečnostný západkový systém automaticky aktivuje pri zdvíhaní vozidla. To je zárukou dokonalej bezpečnosti používania. Okrem toho je vysokozdvižný vozík vybavený gumovou ochranou, ktorá chráni stúpačku pri otváraní na zdvihák. Výťah je vybavený núdzovým vypínačom, ktorý umožní okamžitú prevádzku v nebezpečnej situácii – ak si všimnete akékoľvek nebezpečenstvo, stačí stlačiť príslušné tlačidlo, takže môžete rýchlo prekonať riziko, ktoré by mohlo ohroziť kohokoľvek.

Jednoduché ovládanie
Ovládací panel sa skladá len z troch tlačidiel: zdvíhanie, spúšťanie vozidla na zámky a spúšťanie vozidla na zem. Manipulácia s týmto zdvihákom je naozaj jednoduchá!

Dlhodobá životnosť
Dokonalá kvalita komponentov (odolná reťaz a ovládacie prvky) a starostlivé prevedenie sú zárukou spoľahlivého používania po mnoho rokov. Okrem toho máme pre tento konektor všetky štandardné diely, ako sú gumové, hydraulické alebo elektronické komponenty. Oceľové zdvíhacie laná sú dodatočne zabezpečené špeciálnymi maskami, ktoré zabezpečia vynikajúcu životnosť počas celej doby používania a eliminujú riziko poškodenia.

Univerzálny zdvih
Ramená výťahu sú asymetrické (čela sú kratšie, zadné dlhšie) a sú zložené smerom von, toto riešenie umožňuje zachovať optimálnu rovnováhu zdvíhaného vozidla. Okrem toho, ramená majú teleskopickú úroveň nastavenia, takže môžete pohodlne nastaviť správne miesto na podporu vášho auta.
Rám rozširuje tento zdvihák o 160 mm – 80 mm na každú stranu.

 
Technické parametre:

Typ: automatický
Rozmery (šírka x výška): 3365 x 2824 mm
Čas spúšťania: 25 sekúnd
Čas zdvíhania: 55 sekúnd
Nosnosť: 4000 kg (4 tony)
Výška zdvihu: 9 – 193 cm
Maximálna šírka auta: 2500 mm
Výkon motora: 2,2 kW
Teleskopické ramená: ÁNO
Napájanie: 400V
Nosník: Spodný

Prejsť na začiatok