Deflektory v našej ponuke sú navrhnuté tak, aby presne pasovali pre Vaše auto – SUZUKI BALENO, vyrábané od roku 1995 do roku 2001. Zabraňujú prievanu a hluku, ktorý spôbujú otvorené okná pri vädšej rýchlosti. Ak máte na svojom aute namontované deflektory, môžete mať pootvorené okná aj počas dažda, či sneženia. Nazývajú sa aj protiprievanové clony alebo aj ofuky na auto.

Na stránke partnera Autovybava.sk si môžete uplatniť zľavu vo výške 2€. Podmienkou je minimálna objednávka vo výške 20€. Pre využitie zľavy, musíte zadať pri objednávke vernostný kód: DOGNET

Farba: dymová tmavá
Výrobca: Heko

Návod na montáž:

1. Stiahnite okno úplne dole a očistite miesto, kde sa budú deflektory inštalovať.

2. Deflektor zasunte najskôr pri spätnom zrkadle a následne druhý koniec v hornom rohu dverí. Potom pomaly zasúvajte deflektor do drážky pre okno smerom od zrkadlo k rohu dverí tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

3. Keď máte deflektory nasadené v drážke, niekoľkokrát otvorte a zatvorte okno. Pozorujte, či náhodou niekde nenaráža okno do plastu. V prípade, ak sa okno nechce zavrieť, alebo okno naráža do deflektorov, tak použite pribalené kovové pliešky. Pliešky treba použiť na mieste v, ktorom okno naráža do deflektoru. Pliešok treba zasunúť tak, aby háčik, ktorý je na jednej strane pliešku bol na strane gumového tesnenia okna a časť bez tohto háčiku na strane deflektoru. Vďaka pliešku bude následne otváranie a zatváranie okien bezproblémové.

4. Deflektory môžete následne očistiť od nečistôt, či odtlačkov prstov pomocou bežných čistiacich prostriedkov.

Deflektory – SUZUKI BALENO 1995-2001
5 (100%) 1 hlasov