Autorohože Ford ECOSPORT

Kvalitné gumové autorohože do auta Ford ECOSPORT. Autorohože sú vyrábané na mieru, aby presne kopírovali tvar podlahy auta Ford ECOSPORT. Autorohože oživia interiér Vášho auta a taktiež chránia podlahu auta proti nadmernému opotrebovaniu a pomáhajú udržať čistotu vo Vašom aute.

Rohože do auta Ford ECOSPORT

Autorohože, alebo tiež gumové autokoberce chránia podlahu Vášho auta proti nadmernému opotrebovaniu a pomáhajú udržiavať čistotu vo Vašom aute. Rohože do auta sa oproti textilným autokobercom oveľa ľahšie čistia. Stačí ich len opláchnuť vodou alebo bežnými čistiacimi prostriedkami.

Gumové rohože chránia tapacír podlahy Vášho auta pred blatom, snehom, vodou a nečistotami veľmi efektívne. To oceníte hlavne v zimnom období a pri daždivom počasí. V zimnom období tapacír Vášho auta chránia pred snehom a soľou, ktorá sa lepí na topánky a následne končí aj v interiéri Vášho auta. Autorohože v lete chránia podlahu auta pred blatom a vodou.


← Doplnky Ford ECOSPORT
← Doplnky Ford
← Autorohože Ford
← Autorohože

Nenašli ste gumové koberce do auta pre Ford ECOSPORT? Skúste sa pozrieť v českom sklade. Pri nákupe nad 2000 Kč je poštovné na Slovensko zdarma.

Prejsť na začiatok