Autorohože Bmw 3ER (F30) SEDAN

Kvalitné gumové autorohože do auta Bmw 3ER (F30) SEDAN. Autorohože sú vyrábané na mieru, aby presne kopírovali tvar podlahy auta Bmw 3ER (F30) SEDAN. Autorohože oživia interiér Vášho auta a taktiež chránia podlahu auta proti nadmernému opotrebovaniu a pomáhajú udržať čistotu vo Vašom aute.

Rohože do auta Bmw 3ER (F30) SEDAN

Autorohože, alebo tiež gumové autokoberce chránia podlahu Vášho auta proti nadmernému opotrebovaniu a pomáhajú udržiavať čistotu vo Vašom aute. Rohože do auta sa oproti textilným autokobercom oveľa ľahšie čistia. Stačí ich len opláchnuť vodou alebo bežnými čistiacimi prostriedkami.

Gumové rohože chránia tapacír podlahy Vášho auta pred blatom, snehom, vodou a nečistotami veľmi efektívne. To oceníte hlavne v zimnom období a pri daždivom počasí. V zimnom období tapacír Vášho auta chránia pred snehom a soľou, ktorá sa lepí na topánky a následne končí aj v interiéri Vášho auta. Autorohože v lete chránia podlahu auta pred blatom a vodou.


← Doplnky Bmw 3ER (F30) SEDAN
← Doplnky Bmw
← Autorohože Bmw
← Autorohože

Nenašli ste gumové koberce do auta pre Bmw 3ER (F30) SEDAN? Skúste sa pozrieť v českom sklade. Pri nákupe nad 2000 Kč je poštovné na Slovensko zdarma.

Prejsť na začiatok