Autorohože v našej ponuke sú určené priamo pre auto BMW 1, ktoré sa vyrábalo od roku 2015 až dodnes. Ich tvar a rozmery sú navrhnuté tak ,aby presne pasovali do interierú Vášho auta.

Autorohože do auta alebo tiež gumové autokoberce chránia podlahu Vášho auta proti nadmernému opotrebovaniu a pomáhajú udržiavať čistotu vo Vašom aute. Rohože do auta sa oproti textilným autokobercom oveľa ľahšie čistia. Stačí ich len opláchnúť vodou alebo bežnými čistiacimi prostriedkami.

Na stránke partnera Autovybava.sk si môžete uplatniť zľavu vo výške 2€. Podmienkou je minimálna objednávka vo výške 20€. Pre využitie zľavy, musíte zadať pri objednávke vernostný kód: DOGNET

Gumové autorohože chránia tapacír podlahy Vášho auta pred blatom, snehom, vodou a nečistotami veľmi efektívne. To oceníte hlavne v zimnom období a pri daždivom počasí. V zimnom období tapacír Vášho auta chránia pred snehom a soľou, ktorá sa lepí na topánky a následne končí aj v interiéri Vášho auta. Autorohože v lete chránia podlahu auta pred blatom a vodou.

Autorohože ohromia najmä svojou dlhou životnosťou, primeranou cenou a jednoduchou údržbou.

Autorohože – BMW 1 hatchback 2015
Hodnotiť