Vysoko kvalitné textilné autokoberce s rozmermi určenými presne tak, aby dokonale pasovali do Vášho auta – OPEL MOKKA X, ktoré sa vyrábalo od roku 2016 až dodnes.

Na stránke partnera Autovybava.sk si môžete uplatniť zľavu vo výške 2€. Podmienkou je minimálna objednávka vo výške 20€. Pre využitie zľavy, musíte zadať pri objednávke vernostný kód: DOGNET

Na stránke partnera Autorohože.sk nie je možnosť zľavy ani zľavového kódu, ale môžete si pozrieť aktuálne zľavnené produkty.

Autokoberce Wenon

Popis autokobercov Wenon

  • Z velúrového materiálu.
  • Obšitie autokobercov kvalitnú lemovku v kombinácií s prešitím obuvníckou niťou.
  • 4 ročná záruka na mechanické predratie olemovania.
  • Celková hrúbka autokoberca (vlas a podkladová vrstva) je cca 7 až 8 mm.
  • Pod nohami vodiča je našitá nášlapná plocha, kde hrúbka dosahuje až 15 mm.
  • Typ PP otvoreného vlasu s jedinečným patentovaným protisklzovým podkladom GRIP na tkaninovej báze (nie gumový granulát).

Autokoberce oživia interiér Vášho auta a taktiež chránia podlahu vozidla proti nadmernému opotrebovaniu a udržiavajú čistotu vo vozidle.

Aký je rozdiel medzi autokobercami a autorohožami?

Autokoberce sú z velúrového materiálu (textilné) a autorohože sú vyrobené z gumy. Každý materiál má svoje výhody, ale aj nevýhody.

Autokoberce vyzerajú v aute lepšie, ale ich nevýhodou oproti autorohožiam je ich zložitejšie čistenie a zvyčajne nižšia životnosť.

Autorohože sa oproti textilným autokobercom oveľa ľahšie čistia. Stačí ich len opláchnuť vodou alebo bežnými čistiacimi prostriedkami. Taktiež majú dlhšiu životnosť. Oproti textilným autokobercom sú ťažšie.

Autokoberce OPEL MOKKA X 2016
5 (100%) 1 hlasov