Autodiagnostika CR 319 OBD2

36,90

Rýchle dodanie tovaru.

Online poradenstvo.

30 dní na vrátenie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 9168 Kategórie: ,

Parametre

Jazyk autodiagnostiky

Anglický, Nemecký, Ruský

Full-system diagnostika

Nie

Popis produktu

Produkt: Autodiagnostika Launch CR 319 OBD2

Autodiagnostika Launch OBD2 CR 319 je malá čítačka kódov s kompletnými funkciami OBDII Plug and Play. Diagnostika CR319 je vhodná pre väčšinu súčasných automobilov s podporou protokolu OBDII/CAN pre autá vyrobené od roku 1996 v USA, a od roku 2000 v EÚ.
Čítačka kódov OBD2 (Code Reader Launch CR319) je vhodná pre väčšinu súčasných automobilov s podporou protokolu OBDII/CAN vyrobené od roku 1996 v USA, od roku 2000 v EÚ a v Ázii a sú vybavené 16-pinovým konektorom.
 
Autodiagnostika obsahuje všetky režimy a funkcie OBDII, ako napríklad vyhľadávanie DTCs a  Plug and Play. Táto autodiagnostika je výbornou voľbou z hľadiska jednoduchosti a dostupnosti. Umožňuje každému mechanikovi (ale aj majiteľovi auta)  vykonať hlavné diagnostické úkony alebo test jazdných vlastností, monitorovanie emisií a základné schopnosti motora a riadiacej jednotky. Diagnostika Launch dokáže skontrolovať všetky chybové kódy súvisiace s motorom a riadiacou jednotkou vozidla, umožňuje prezeranie aktuálnych údajov o vozidle, čítanie a mazanie chybových kódov. 
 

 
LAUNCH CR 319 má všetky funkcie OBD2, ktoré potrebujete
Keď sa vo vašom aute rozsvieti kontrolka motora, táto šikovná čítačka kódov vám poskytne lepší prehľad o probléme vášho auta. Napríklad od uvoľneného uzáveru palivovej nádrže až po nefunkčný kyslíkový senzor. 
Test pripravenosti I/M
Neúspech v emisnej skúške znamená, že ako vodič nemôžete zaregistrovať vozidlo, nebudete mať žiadne poznávacie značky a nebudete jazdiť, takže možno budete musieť minúť veľa peňazí na súvisiace opravy, aby bolo vozidlo v súlade s normami. 
S LAUNCH CR319 však môžete dostať problémy so smogom vášho auta pod kontrolu tým, že identifikujete, či sú diely súvisiace s emisiami pripravené na emisný test. Nielenže tým ušetríte náklady na opravu, ale pomôžete aj znížiť uhlíkovú stopu.
Pre ktoré autá je vhodná diagnostika Launch OBD2?
Bez ohľadu na značky, modely vozidiel je čítačka kódov na skenovanie automobilov OBD2 kompatibilná  so všetkými vozidlami kompatibilnými s OBDII vrátane väčšiny amerických, európskych a ázijských vozidiel vyrobených v roku 1996 a novších. Podporuje všetky protokoly OBDII: KWP2000, ISO9141, J1850 VPW, J1850 PWM a CAN (Controller Area Network).  Diagnostika je vhodná pre väčšinu značiek na svete, napríklad:
EU značky
Seat, Fiat, Benz, Peugeot, Citroen, Škoda, VW, Audi, Porsche, BMW
US značky
Ford, 
Ázijské značky
Hyundai, Mitsubishi, Subaru, Nissan, Honda, KIA
 
Funkcia Plug-and-Play
Na tejto čítačke kódov OBD2 je skvelé to, že podporuje funkciu Plug and Play. Autodiagnostika Launch CR319 je plug-and-plaly čítačka OBDII kódov, ktoré zapojíte bez batérie. Stačí zapojiť 16-pinový OBD kábel do DTCs auta (16-pinový OBD port) a zapnúť zapaľovanie. Čítačka automaticky rozpozná auto a získa energiu z vozidla. Autodiagnostika využíva energiu prostredníctvom OBD modulu. Nemusíte sa obávať, že sa batéria autodiagnostiky vybije. DLC (Data link connector)  sa zvyčajne nachádza cca 30cm (12 palcov) od stredu prístrojovej dosky.  
Vyhľadávanie DTCs
Ešte sa nevyznáte vo svete skratiek v diagnostike? Prečítajte si náš článok, v ktorom vám priblížime najpoužívanejšie skratky a ich vysvetlenie na tomto odkaze. 
Diagnostické poruchové kódy alebo DTCs (Diagnostic trouble code) OBDII sú kódy, ktoré ukladá systém diagnostiky palubného počítača ako odpoveď na problém zistený vo vozidle.  Tieto kódy identifikujú konkrétnu problémovú oblasť a sú určené na to, aby vám poskytli návod, kde sa môže vyskytnúť porucha vo vozidle. Keď použijete čítačku kódov na prečítanie diagnostiky kódu problému, nie je nutné vyhľadávať významy kódu jednotlivo online, ale stačí použiť priamo vyhľadávaciu funkciu – DTCs Lookup function. Zobrazuje súčasne 5-miestny kód DTCs a podrobný popis, ktorý vám pomôže nájsť problém. Definíciu kódu nie je potrebné hľadať na internete
Každý môže byť mechanikom
LAUNCH obd2 scanner CR319 vám umožňuje priamo zistiť príčiny, keď svieti kontrolka Check Engine. To skracuje čas strávený diagnostikou pokusov a omylov, uľahčuje to, aby ste si sami vyriešili základné problémy s autom a umožnili vám rozhodnúť sa, či sa oplatí ísť k mechanikovi.Táto čítačka kódov OBD2 obsahuje ÚPLNÉ funkcie OBD2, ktoré pomáhajú domácim používateľom alebo mechanikom zistiť akékoľvek problémy súvisiace s emisiami. Rýchlo a jednoducho opravíte problémy s autom.

Najčastejšie používané funkcie OBD2 na diagnostiku auta
Príčinou kontrolky motora môže byť menej závažné ako uvoľnený uzáver plynu – problém, ktorý môže vyriešiť aj neskúsený domáci kutil. Pomocou nasledujúcich funkcií LAUNCH CR319 môžete ľahko zistiť príčiny a rýchlo opraviť problémy. Táto čítačka kódov OBD2 načítava generické (P0, P2, P3 a U0), špecifické pre výrobcu (P1, P3 a U1) a čakajúce kódy.
Prečítajte si kód (Read Code): Prečítajte si kódy DTCs (Diagnostic Trouble Codes), aby ste našli problémy
Erase

Prejsť na začiatok